×
Hakkımızda

YAVUZLAR ALUMINYUM


1990 yılında elektrostatik toz boyama ile alminyum sektrne giren firmamız, 1996 yılında Beylikdznde 800 tonluk Extrzyon presi devreye alarak profil imalatına başlamıştır. 2000 yılının başlarında devreye aldığı 1600 tonluk pres ile retim kapasitesini 3.600 ton/yıla ıkaran firmamız Kartalda kurulu tesisinde retimine devam etmektedir. Tam otomatik PLC kontroll 1600 tonluk pres ile zel ve standart seri profillerin retimi yapılmaktadır. Genişliği 190 mm, apı 110 mmye kadar olan profilleri retebilmekteyiz. Mşteri taleplerine gre dizaynı yapılan kalıplar mevcut Kalıphanemizde kısa srede yapılmaktadır. Sipariş zerine profil in zerine mekanik işlem de yapılabilmektedir. Devamını Oku...

KURULUŞ YILI

TOPLAM ALAN

+

ÇALIŞAN SAYISI

+ ton/yıl

KAPASİTE

%

İHRACAT PAYI

EKSTRÜZYON

Tam otomatik 1.600 ve 2.000 tonluk pres hatları ile 11.000 ton/yıl kapasiteye sahip tesisimizde, geniş kalıp arşivimiz ile hizmet vermekteyiz.

DETAY

TOZ BOYAMA

Qualicoat kalite belgesine sahip 7.000 ton/yıl boyama kapasiteli tesisimizde istenilen RAL renklerde, uzunluğu 7500 mmye kadar olan profilleri boyayabilmekteyiz. evreye duyarlı olan firmamız yzey n işlem kaplamasında cromfree ve statik boyada kurşun iermeyen boyaları kullanmaktadır.

DETAY

ELOKSAL

5.000 ton/yıl kapasiteye sahip eloksal tesisimizde mat, parlak, ve renkli yzeylerde kaplama yapılmaktadır. Talebe gre elik fıra (satine) ile profillerin yzeyine uygulanan fıralama işlemiyle dekoratif grnm de elde edebilmekteyiz. Uzunluğu 7.000 mmye kadar olan profiller eloksal kaplanmaktadır.

DETAY

KALIPHANE

750 adet/yıl kalıp yapabilme kapasitesine sahip, modern teknoloji ile donatılmış takım tezgahları bulunan kalıp hanemizde, standart profil kalıplarının yanı sıra mşteri isteğine gre de tasarım ve dizayn yapılmaktadır. Tecrbeli elemanlarımızca teknik destek verilerek, zel kalıpların hem ekonomik hem de uygulama kolaylığına sahip olması sağlanır.

DETAY

MEKANİK İŞLEM

Mekanik işlem atlyemizde yksek teknolojiye sahip tezgahlar ve eksantrik presler ile delme, boylama, frezeleme, diş ama ve apak alma gibi işlemler hassas toleranslar ile yapılmaktadır. Mekanik işlemi biten profillere talebe gre palet, kasalama ve kartonaj yapılmaktadır.

DETAY

PAKETLEME VE SEVKİYAT

Tam otomatik paketleme hattımızda mşterinin isteğine gre paketlemesi yapılan ve sevkiyata hazır hale getirilen malzemeler aracımızla mşteriye gnderilir. Yzey işlemden sonra profilin yzeyine ekilen koruma bandı, paketleme esnasından profilin montajına kadar olan srede izilmesini engelleyerek profillere koruma sağlamaktadır. Mşteri talebine gre ahşap sandık, kartonaj, palet gibi paketleme alternatiflerimiz de mevcuttur.

DETAY